اسب ایرانی
  
 انجمن تبادل نظر پایگاه اطلاع رسانی اسب ایرانی
 
آرشیو
 
شنبه 20 مرداد 1386
دعوتنامه نمایشگاه بین المللی صنعت اسب ایران (IranEquex2007)

سلام بر اسب دوستان عزیز

به اطلاع می رساند که نخستین «اسبواره اَسپَهان» از 1 الی 4 آبان 86 در اصفهان برگزار خواهد شد.

دومین نمایش اسطوره های زیبایی، نخستین نمایشگاه بین المللی صنعت اسب ایران (IranEquex2007)، گردهمایی تخصصی علوم اسبداری و سوارکاری، حراج اسب های ایرانی، نمایش چوگان و مسابقه جایزه بزرگ پرش با اسب، از بخش های مختلف «اسبواره اَسپَهان» می باشد.

در نمایش اسطوره های زیبایی، اسب های خزر، ترکمن دارای خون آخال تکه وارداتی، ترکمن تیپ یموت و جرگلانی و ...، عرب خالص ایرانی، عرب 81% ایرانی و دره شوری می توانند شرکت نمایند.

نمایشگاه IranEquex 2007 میزبان کلیه افراد حقیقی و حقوقی فعال در زمینه های مختلف صنعت اسب ایران خواهد بود. کلیه باشگاه ها و مراکز پرورش اسب، نهادهای فعال در زمینه اسب، تولید کنندگان، واردکنندگان و فروشندگان لوازم و تجهیزات اسبداری و سوارکاری، دارو، خوراک و مکمل، موسسات آموزشی و تحقیقاتی در زمینه پرورش اسب و دامپزشکی، مالکان سیلمی های با ارزش، دامپزشکان، مربیان، نعلبندان، متخصصان اسب و سوارکاری، ناشران رسانه ای و خلاصه اینکه تمامی اجزای مرتبط با صنعت اسب ایران در مجالی استثنایی امکان حضور در مکانی تخصصی را برای معرفی خود و تبادل اطلاعات خواهند داشت. Iran Equex 2007 افتخار دارد که در نخستین تجربه خود، در راستای خدمت به صنعت اسب ایران، 12 متر مربع فضای رایگان در اختیار متقاضیان قرار دهد تا همگان امکان حضوری پرشور را در این گردهمایی ارزشمند داشته باشند.

بدین وسیله از همه فعالان در زمینه اسب جهت حضور در این نمایشگاه دعوت به عمل می آید.

برای اطلاع از سایر بخش ها و دریافت اطلاعات بیشتر لطفا" به سایت اسبواره مراجعه نمایید: http://aspahan.persian-horse.ir

با توجه به نزدیک شدن به زمان برگزاری می توانید اطلاعات لازم را از طریق SMS دریافت نمایید. برای این منظور کافی است کلمه aspahan را به شماره 09131103740 SMS نمایید تا به جمع ما بپیوندید.

برگزاری هر چه بهتر بزرگترین رخداد صنعت اسب ایران تلاش همه علاقه مندان را می طلبد و نتایج ارزشمند آن به سود کل اسب دوستان ایرانی است.

دعوتنامه مشارکت در نمایشگاه در سایت اسبواره و در قسمت دریافت فایل وجود دارد. خواهشمندیم در جهت اطلاع رسانی هر چه بهتر به علاقه مندان، این برنامه را به دوستان، همکاران و کلیه کسانی که در زمینه اسب با آنها ارتباط دارید، اطلاع دهید.

از همکاری شما صمیمانه سپاسگزاریم.

به امید دیدار

ستاد برگزاری نخستین اسبواره اَسپَهان

09131103740 کرباسی زاده

http://aspahan.persian-horse.ir

aspahan@persian-horse.ir


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد بازدیدکنندگان : 174732


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها