اسب ایرانی
  
 انجمن تبادل نظر پایگاه اطلاع رسانی اسب ایرانی
 
آرشیو
 
چهارشنبه 25 دی 1387
راه اندازی تالار گفتمان اسب ایرانی
با سلام

به اطلاع می رساند که گروه تحقیق و توسعه اسب ایرانی به دنبال درخواست های بازدیدکنندگان سایت اسب ایرانی و در پی گسترش فعالیت های خود در عرصه اطلاع رسانی صنعت اسب ایران اقدام به راه اندازی تالار گفتمان اسب ایرانی نموده است.

این تالار جهت استفاده عموم رایگان بوده و با ثبت نام در آن امکان مطالعه مطالب وجود دارد ولی درج مطلب در آن فقط ویژه متخصصین و علاقه مندان خاص می باشد که دسترسی آنها توسط مدیر تالار افزایش یابد.

از متخصصین محترم مرتبط با اسبداری و سوارکاری دعوت می گردد جهت گسترش تبادل نظر و افزایش سطح آگاهی علاقه مندان، ضمن مراجعه به این تالار ثبت نام نموده و با مدیر تالار از طریق صفحه تماس با ما تماس گرفته تا سطح دسترسی ایشان جهت درج مطالب افزایش یابد.

بی شک توسعه ارتباطات و تبادل اطلاعات آگاهان صنعت اسب منجر به بالارفتن ظرفیت علمی موجود گردیده و کمک شایانی به پیشرفت اسبداری و سوارکاری کشور می گردد.

امید است که از بستر فراهم شده برای رشد و تعالی علوم مرتبط با اسب در سطح کشور استفاده لازم برده شده و مورد توجه علاقه مندان قرار گیرد.

همچون همیشه منتظر پیشنهادهای ارزشمند شما همراهان گرامی خواهیم بود وپیشاپیش حضور شما را خوش آمد گفته و از حسن توجه تان تشکر می نماییم.

 

نشانی تالار:

http://forum.persian-horse.ir

ایمیل ارتباط با مدیر تالار:

admin@persian-horse.ir

 

 

نشانی سایت اسب ایرانی:

http://www.persian-horse.ir

 

 

با سپاس فراوان

مدیر گروه تحقیق و توسعه اسب ایرانی

مدیر تالار گفتمان اسب ایرانی

برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد بازدیدکنندگان : 174732


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها